Renginiai

Gilyn į save su knyga 2022 m. spalio-lapkričio mėnesiais

 

„Gilyn į save su knyga“ – geštalto psichoterapijos grupė ir biblioterapijos eksperimentai. Trys vakarinės valandos savęs ir kito pažinimui, skaitymui, refleksijai, bendravimui. Grupė renkama jau trečią sezoną, bet ciklo turinys niekada nesikartoja. Kartojasi gylis, nuotaika, patyrimai, sugrįžta kai kurie ištikimi gerbėjai, kurie nepraleidžia progos dar ir dar kartą susitikti gyliuose. Pradedame spalio, baigiame lapkričio mėnesį. Užsiėmimų datos:

 

Spalio 11, 18 ir 25 dienomis.

Lapkričio 8, 15 ir 22 dienomis.

 

Jaukūs, tamsūs vakarai, nuo 18 iki 21 valandos. Online, Zoom platformoje. Grupę vedu aš, Daiva Žukauskienė, sertifikuota geštalto terapeutė, trenerė ir biblioterapeutė-praktikė.

 

Investicija į save – 260 EUR. Registracija pradedama elektroniniu paštu zukedaiva@gmail.com

 

Detalesnę informaciją suteiksiu užsiregistravusiems. Iki susitikimų gelmėse!

 

 

Prasmingas pasimatymas su savimi.  Savaitė sielai, protui ir kūnui.

2021 m. rugsėjo 24 – spalio 1 dienomis

Kiekvienas gyvename savo unikalų gyvenimą, akimirka po akimirkos, metai po metų. Iki tam tikro laiko gyvename su viltimi ir mintimi, kad viskas dar priešaky, ateityje. Tokia nuostabi iliuzija vieną gražią dieną pranyksta kaip miražas ir į akis žvelgia dabartis. Gyventa dėl kitų, atidėliota milijonai darbų, svajonės paliktos ateičiai, akimirkai “kada nors”. Noriu, kad sustotumėte ties šia fraze – “kada nors”. Laikas atėjo, atėjo ši akimirka, galimybė sustoti atsigręžti į save, nukreipti vidinį žvilgsnį į sau duotus pažadus, skolas, lūkesčius. SAVAITĖ SIELAI, PROTUI IR KŪNUI – tai kompleksinių paslaugų paketas visapusiškam fiziniam ir psichiniam poilsiui, atsigavimui, atsistatymui, naujų psichologinių įgūdžių ir įrankių (technikų) įgavimui.  Unikali galimybė nuostabiame gamtos prieglobstyje susitikti save, susipažinti su į save panašiomis ar skirtingomis moterimis. Galimybė ne tik teoriškai, bet ir praktiškai patirti gydančią moterų bendrystę grupinės terapijos formatu. Laikas pailsėti, susidėlioti dabarties planus, aptarti praeities patirtis ir palengvėjusiu žingsniu žengti į ateitį. Ateitį, kurią sąmoningai kursite pačios, su savo mylimais ir mylinčiais artimaisiais ir draugais. Nuostabi rudens savaitė pažadins Jus naujam gyvenimui, naujiems pasirikimams ir iššūkiams. Šioje kelionėje Jus lydėsime mes – dvi moterys, mamos, žmonos, draugės ir psichoterapeutės: Daiva ir Irena.

Mūsų misija yra pasidalinti asmenine patirtimi, per eilę mokslų įgytomis žiniomis, suburti jus į jaukią erdvę, padrąsinti, paguosti, motyvuoti, skatinti ir patirti draugiškos terapijos efektą.

KIEK MŪSŲ BUS:  2 vedančiosios psichoterapeutės  ir iki 12 dalyvių.

TRUKMĖ:  7 paros  nuostabiu rudens laikotarpiu – 2021 m. rugsėjo 24- spalio 1 dienomis.

KUR:  fantastiškoje vietoje pajūryje! – sanatorijoje „Gradiali“ Palangoje.

KO TIKĖTIS?

 • Rytinė grupinė 2,5 val terapija kasdieną.
 • Pagal iškilusius poreikius individualios sesijos su viena iš psichoterapeučių.
 • Vakarinis susitikimas grupėje, skirtas dienos įžvalgoms, biblioterapijai, kūrybiniam procesui, pramogoms, žygiams, užstalės pokalbiams.
 • gydomosios, atpalaiduojančios ir grožio procedūros pagal iš anksto sudarytą tvarkaraštį, grupinės ir individualios užduotys/ eksperimentai, patirtys.
 • Trijų kartų matinimas švediško stalo tipo restorane, kavos pertraukėles;
 • užsiėmimų metu taikomų meno terapijos, geštaltoterapijos, logoterapijos, kūno terapijos ir biblioterapijos priemonių įvairovė.
 • dovanojame jums knygą, kurią skaitysite ir aptarsite grupėje, kuri bus jūsų biblioterapinė priemonė.
 • čia sutiksite naujų ir įdomių žmonių, kurie galės tapti jūsų naujais draugais.
 • Ir žinoma – jūra, jūra, jūra!

GRUPĖS VEDANČIOSIOS :

DAIVA ŽUKAUSKIENĖ. Esu geštalto psichoterapeutė, trenerė ir lektorė. Mano darbinė patirtis psichikos sveikatos, pedagogikos, emocinio intelekto lavinimo srityse. Laisvu laiku rašau straipsnius spaudai, knygos “Skolinta iliuzija” bendraautorė. Specializacijos kryptys: grupinė psichoterapija, psichodrama, mindfulneso pagrindai. Vedu bipoliniu/afektiniu sutrikimu ir depresija sergančiųjų palaikymo grupes, biblioterapijos grupes moterims. Autorinių programų “Rimti pokalbiai”, Augti ir auginti”, “Damų arbatėlė” kūrėja. Praeityje pravestos ilgalaikės grupinės terapijos : “Aš su kitais”, “Priklausomų asmenų palaikymo” ir “Sapnų terapijos” grupės, “Biblioterapija moterims”.  Šiuo metu studijuoju logoterapiją, psichoterapijos apie gyvenimo prasmę kryptį ir keliu klasifikaciją geštalto supervizijų studijose.

IRENA MEŠKAUSKIENĖ – geštalto psichoterapeutė, trenerė ir lektorė. Specializacijos kryptys: grupinė psichoterapija, organizacinė psichologija, šeimų terapija, kūno terapija, meno terapija. Vedu tęstines psichoterapijos ir  palaikymo grupes, konsultuoju individualiai.  Šiuo metu studijuoju geštalto superviziją, teoriją ir metodologiją. Tel.: +370 (656) 39 178, el. paštas: patyrimolaikas@gmail.com

KAINA: Kaina (vienai dalyvei) priklauso nuo pasirinkto  apgyvendinimo tipo.

Labai rekomenduojame gyventi dviese viename kambarytje – ne tik puiki kaina, bet, kaip rodo pirmosios stovyklos patirtis, bendravimas ir santykis su nauja pažįstama yra ne tik iššūkis, bet ir dovana, bei  terapijos dalis.

 Puiku, jei atvyksite kartu su drauge, sese, kaimyne, kolege, o gal net mama.  Atvykus vienai, rasime jums kambariokę, supažindinsime.

Apgyvendinimo tipas, bendra suma (asmeniui)

norinčioms gyventi po vieną (DBL1)* – 1270 EUR

norinčioms gyventi dviese dviviečiame kambaryje (DBL2)* – 920 EUR

norinčioms gyventi dviese mini liukso kambaryje (MINLUX)* – 990 EUR

norinčioms gyventi dviese liukso kambaryje (LUX)* – 1110 EUR

be apgyvendinimo (terapinė programa, minisanatorinė programa ir maitinimas) – 720 EUR

 

*Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, sanatorinė programa (kaip nurodyta žemiau), maitinimas ir visa terapinė programa.

Palangos miesto rinkliava (1 Eur/1 asm./1 naktis) į kainą neįskaičiuota

 

PASLAUGŲ APRAŠYMAS

Sanatorija Gradiali įsikūrusi gamtos prieglobstyje, pušynų apsuptyje, visai šalia Baltijos jūros. Čia svečių laukia jauki aplinka, komfortiški kambariai, modernus reabilitacijos centras, virš 100 sveikatinimo ir grožio procedūrų, profesionalus ir kompetentingas personalas, restoranas su aukščiausia terasa visoje Palangoje ir dar daugiau.

 

SIŪLOMA SVEIKATINIMO PROGRAMA STOVYKLOS DALYVĖMS

„Gradiali“ gydytojų parengtą mini sanatorinę programą sudaro:

 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje;
 • Neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje (atsižvelgiant į tuo metu galiojančius karantino apribojimus);
 • Neribotas apsilankymas treniruoklių salėje;
 • Trijų kartų maitinimas švediško stalo tipo restorane;
 • Gydytojo konsultacija atvykus ir gydymo plano sudarymas;
 • 3 procedūros per dieną, parenkamos iš šių procedūrų grupių:
 • Kineziterapija: kineziterapija grupėje salėje arba vertikalioje vonioje;
 • Hidroterapija: Gydomoji mineralinė vonia: perlinė vonia (vaistažolių, aromatizuota, su bišofitu, su terpentinu, angliarūgštės), sūkurinė vonelė rankoms (su bišofitu, su terpentinu), sūkurinė vonelė kojoms (su bišofitu, su terpentinu), purvo vonia, purvo įvyniojimas, parafino vonelės rankoms, fangoparafino aplikacija;
 • Relaksacija ir kt.: inhaliacija (su propoliu, čiobreliu, eukaliptu, levanda, mineraliniu vandeniu), deguonies kokteilis, druskų kambarys, relaksacija (be psichologo), binauralinė terapija, aromoterapija, Kasina terapija.

SIŪLOMI KAMBARIAI:

 

  • Dviviečiuose numeriuose yra dvigulės lovos (pagal poreikį išskiriamos į dvi atskiras), plačiaekranis TV, telefonas, seifas, drabužinė, rašomasis stalas, šaldytuvas ir arbatinukas. Veikia bevielis interneto ryšys. Vonios kambarys su WC ir dušu yra šildomomis grindimis, jame rasite chalatus, rankšluosčius, plaukų džiovintuvą ir higienos priemones (dušo želė bei šampūną). Visi dviviečiai kambariai turi erdvius balkonus su baldais.
  • Mini liukso klasės numeris yra erdvesnis už dvivietį, papildomai jame rasite sofą-lovą.
  • Liukso klasės numeryje yra atskiras miegamasis kambarys su dvigule lova (pagal poreikį išskiriama į dvi atskiras) ir svetainė su sofa-lova. Liukso klasės kambaryje yra didelė drabužių spinta, 2 plačiaekraniai TV, telefonas, seifas, virtuvės erdvė su kriaukle, šaldytuvu, elektriniu virduliu, mikro
  • bangų krosnele, kavos aparatu.

GYDOMOSIOS BEI SPA PROCEDŪROS

Sanatorijoje Gradiali teikiamos reabilitacinio gydymo ir sveikatinimo paslaugos. Paslaugų kryptys: judamojo atramos aparato pažeidimai, nervų sistemos ligos, endokrininės sistemos ligos, kvėpavimo sistemos ligos, kraujotakos sistemos ligos, virškinimo sistemos ligos, ginekologinės ligos.

Profesionali sanatorijos medicinos personalo komanda pasiruošusi priimti tiek sunkius pacientus po sudėtingų operacijų, traumų ar lėtinių ligų paūmėjimo, tiek ir sveikatą sustiprinti norinčius klientus, kuriems siūlome sanatorinį gydymą.

SPA centras svečius lepina plačiu procedūrų, kurių turime net virš 100, asortimentu. SPA procedūros, kūno modeliavimo, veido jauninimo procedūros su naujausiu LPG CELLU M6 aparatu padeda spręsti senstančios odos problemas. Atsipalaiduoti, pamiršti rutiną ir rūpesčius padeda gintaro terapijos, įvairūs viso kūno ar veido masažai, procedūros poroms, tailandietiški masažai su meistrėmis iš Tailando. SPA centras siūlo ir „Phytomer“ SPA procedūras bei vandens terapiją. Ypač gilų tiek fizinį, tiek dvasinį atsipalaidavimą teikia plūduriavimo terapija, kuri vyksta magnio druskos prisotintoje kapsulėje. Pasinerti į aukščiausio lygio meditaciją čia nesunku.

 

KITOS SANATORIJOS PASLAUGOS

Baseinų ir pirčių erdvė

Po intensyvios dienos moterų lauks lepinantis poilsis baseinų ir pirčių erdvėje. Čia įrengta garinė pirtis, Šiaurės sauna su garu, „Himalajų“ sauna su druskų siena, mineralinio vandens baseinas, sūkurinė vonia. Pro panoraminius langus atsiveria nuostabus pušyno vaizdas, o jauki šiluma atpalaiduoja ir ramina.

Baseinų ir pirčių darbo laikas (gali keistis atsižvelgiant į karantino reikalavimus):

Pirmadieniais – penktadieniais 15:00-22:00 val.;

Šeštadieniais – sekmadieniais 8:00-22:00 val.

Basų pėdų takas

Prie pat sanatorijos jos darbuotojų pastangomis 2020 m. buvo įrengtas refleksoterapinis takas. Suformuotas iš įvairių natūralių medžiagų, šis takas sukurtas taip, kad einant juo basomis pėdomis pajustumėte gamtos kūrinių įvairovę ir poveikį.

Pasivaikščiojimas šiuo taku prilygsta pėdų masažui, kuris atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina kraujotaką, miegą, teigiamai veikia visą organizmą. Tako švelnesnių paviršių spaudimo jėga į pėdose esančius taškus yra tolygesnė, vienodesnė, tad labiau ramina, atpalaiduoja. Aštresnių paviršių spaudimo jėga į šiuos taškus yra skirtinga, todėl labiau veikia širdies kraujagyslių sistemą, aktyvina organizmą.

Vienintelis toks Palangoje – mūsų mineralinis vanduo

Vienas didžiausių mūsų „turtų“ – natūralus mineralinis vanduo, išgaunamas iš šalia sanatorijos įrengto 570 m gylio gręžinio. Sanatorijoje „Gradiali“ naudojamas tiek gėrimui, tiek sveikatinimo procedūroms. Toks vanduo pasižymi neabejotina nauda sveikatai: gydo ligas, gerina odos būklę. Mineralinės medžiagos palengvina virškinimą, širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, stiprina kaulus bei dantis.

Dviračių ir elektrinių paspirtukų nuoma

Norinčioms praleisti laiką aktyviau, ar greičiau pasiekti Palangos centrą, pasivažinėti pušyno taku iki Šventosios, pasiūlysime dviračio arba modernaus elektrinio paspirtuko nuomos paslaugą. Patogiais pušyne įrengtais dviračių takais akimirksniu pasieksite atokesnę vietą pliaže poilsiui, Palangos miesto centrą, botanikos parką ar kitus lankytinus objektus.

Deginimosi erdvė ant sanatorijos stogo

Stovyklos svečiai galės pasimėgauti saulės spinduliais kiekvieną laisvą minutę tiesiog ant stogo.

Čia įrengti patogūs gultaI ir dušas, galima ateiti iš kambario tiesiog su chalatu ir pasilepinti

Šiluma, užsisakyti poilsį šiltame jacuzzi po atviru dangumi.

Restoranas „Pineta“ ir „Pineta lounge“

Restoranas „Pineta“ įsikūręs pirmame sanatorijos „Gradiali“ aukšte, čia kiekvieną penktadienį ir šeštadienį vyksta nemokami gyvos muzikos vakarai.

„Pineta lounge“ – pati aukščiausia terasa Palangoje, iš kurios atsiveria stulbinantys jūros ir pušynų vaizdai. Restorano valgiaraštį sudaro grill patiekalai, specialūs užkandžių rinkiniai ir patiekalai, gaminami „Kamado“ kepsninėje, gaivūs kokteiliai ir kiti gėrimai.

Niekas nevyksta netyčia, jei jau skaitai šiuos žodžius, esi ten, kur tau reikia būti. Kažko ieškai ir nerandi? Esi pasimetęs ar sutrikęs, išsigandęs ar liūdnas – esi tik žmogus.  Žmogus esu ir aš, tik gali būti, kad turiu daugiau žinių, informacijos ir metodų, leidžiančių man labiau suprasti tave. Nesvarbu kokios gyvenimo negandos tave užpuolė – išeitis visada yra, jei jos nematai tu, gal ją pamatysiu aš? Dažnai mes už kitus ieškome informacijos ar pagalbos – tai daug geriau nei nieko nedaryti, tačiau tik pats žmogus turi galimybę sveikti, pripažinęs, kad serga. Tik jis pats gali sau padėti, aš arba tu, galime jam tik parodyti kelią, kuriuo jam reiktų eiti.

Gyvenime mes patiriame įvairiausių dalykų, vienus žinome tik teoriškai su kitais susiduriame praktiškai, yra ir tokių sričių, kur orientuojamės net užsimerkę. Apie nerimą, įtampą, liūdesį, depresiją, bipolinį afektinį sutrikimą, schizoafektinius sutrikimus, nemigą, gedulą galiu kalbėti net prabudusi iš miego.

 • Vieną kartą per mėnesį vedu palaikymo grupę „Ant nuotaikos sūpynių“, skirtą žmonėms, sergantiems/besidomintiems depresija, bipoliniu/afektiniu sutrikimu.
 • Kiekvieną pirmadienį vedu santykių ir savęs pažinimo grupę „Aš su kitais“. Šiuo metu baigta

Yra sričių, kurios mane domina ir kur jaučiu daug energijos – tai žmogiškieji egzistenciniai klausimai, motyvacija ir savirealizacija, žmonių santykių ir bendravimo sfera. Dirbu su žmonėmis, kurie kenčia nuo nerimo ir panikos atakų, yra giliose krizėse ir galvoja apie savižudybes. Netekties ir gedulo temos man artimos, esu pasiruošusi suteikti palaikymą, supratimą, išklausyti ir paguosti, išbūti kartu visose netekties stadijose.

Seksualinio gyvenimo nesklandumai, šeimos krizės – tai dar viena sritis, kur dirbu individualiai su kiekvienu poros nariu.

Sunki tėvystė, socialinio ir emocinio intelekto ugdymas – tai sritis, kurioje taikau savo kaip pedagogės kompetencijas. Galimos bendros tėvų ir vaikų konsultacijos arba galiu pakviesti į emocinio intelekto lavinimo programą „Augti ir auginti”. Šiuo metu baigta.

Ankstyvojo vaiko ugdymo ir šeimos darnos programa, siejanti biblioterapiją, psichoterapiją ir kalbinį ugdymą prieinama visoms šeimoms su vaikais iki ketverių metų. Programa „Rimti pokalbiai” vykdoma Naujosios Vilnios bibliotekoje. Šiuo metu baigta.

Programa „Rimti pokalbiai mamoms” – biblioterapiniai ir psichoterapiniai užsiėmimai Naujosios Vilnios bibliotekoje. Šiuo metu baigta.

Daugiau informacijos suteiksiu elektroniu paštu arba telefonu.